Menu Zamknij

Poplenerowa wystawa w bibliotece

Jesteście ciekawi jak wygląda Biblioteka od środka? Poplenerowa wystawa w bibliotece czeka na Was.
Zapraszamy wszystkich miłośników książek i fotografowania na wystawę poplenerową w Bibliotece Publicznej im. dr. Władysława Biegańskiego. Już w najbliższy piątek, 23.09.2016 roku o godzinie 18:30 odbędzie się wernisaż fotografii wykonanych w zakamarkach Biblioteki Publicznej.

Biblioteka Częstochowa

Wystawa w bibliotece jest zwieńczeniem pleneru fotograficznego organizowanego przez Fundację FFORMA we współpracy z Biblioteką Publiczną. Impreza odbyła się 7 lipca w Bibliotece Publicznej im. dr. Władysława Biegańskiego.
W trakcie pleneru uczestnicy mieli okazję zajrzeć w miejsca, których przeciętny czytelnik nie ma okazji odwiedzić: od pracowni introligatorskiej, aż po pomieszczenia, w których są składowane książki.
W plenerze udział wzięło 18 uczestników, którzy wykonali ponad 300 zdjęć. Na wystawie zaprezentowane zostanie 50 najlepszych fotografii wykonanych w trakcie pleneru.

Plenery FFORMY są skierowane do fotografów i fotoamatorów, którzy chcieliby poznać wiele interesujących, a niedostępnych części miasta. To cykl plenerów fotograficznych, który polega na udostępnianiu ciekawych obiektów, do których na co dzień przecięty mieszkaniec nie ma wstępu. Zwieńczeniem każdego pleneru jest wystawa, w której każdy z uczestników ma okazję zaprezentować szerszej publiczności swoje prace. W miłej atmosferze można podziwiać prace uczestników, wymienić doświadczenia i zaplanować kolejne spotkanie.

Wszystkie prace zostały wydrukowane dzięki:

logo-na-fakture