Klub Mieszkańca na Stradomiu

Wśród propozycji do budżetu partycypacyjnego pojawiła się propozycja autorstwa Huberta Zasępy – Prezesa naszej fundacji do utworzenia Klubu Mieszkańca Dzielnicy Stradom. Intencją jest stworzenie na Stradomiu miejsca, gdzie mieszkańcy będą mogli się spotykać i wartościowo spędzać czas.
Klub Mieszkańca ma powstać w budynku przy Gimnazjum nr 16, oraz będą mogły odbywać się w nim bezpłatne spotkania dla dzieci i dorosłych – na przykład wspólne gry, warsztaty czy zajęcia sportowe.
Projekt obejmuje remont i wyposażenie budynku w dwóch etapach. Pierwszy przewiduje przygotowywanie dokumentacji i pozwoleń w ramach budżetu partycypacyjnego. Drugi etap przewiduje remont budynku i docelową adaptację na potrzeby Klubu Mieszkańca dzielnicy Stradom.

Jak głosować?

Do 11 grudnia 2014 odbywa się ogólnomiejskie głosowanie, w którym mieszkańcy wybiorą projekty do realizacji w ramach budżetu partycypacyjnego.
Głosować może każda osoba która ukończyła 13 rok życia. Najwygodniejszym sposobem jest głosowanie przez Internet – w aplikacji, która będzie dostępna na stronie www.budzet.czestochowa.um.gov.pl
Można również głosować na Stradomiu, w Gimnazjum Nr 16, ul. Ułańska 5/7, w dniach: 5, 8, 9, 10, 11 grudnia br. w godz. 16.00 – 18.00 oraz w dniach 6, 7 grudnia br. w godz. 10.00 – 12.00.
Głosy przyjmowane będą również w budynkach Urzędu Miasta.

Zachęcamy autorów wniosków do Budżetu Partycypacyjnego do dzielenia się z nami swoimi propozycjami.

6.bmp4.bmp8.bmpklubjj.bmpnnnnn.bmp

Opublikowano: 9 grudnia 2014 r. w kategorii: Aktualności.
Tagi: